Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Redakcja

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...
Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki

 

Wybierz rocznik:   1961/62; 1962/63; 1963/64; 1964/65; 1966/67; 1967/68; 1968/69; 1969/70; 1970/71; 1971/72; 1972/73; 1973/74; 1974/75; 1975/76; 1976/77; 1977/78; 1978/79; 1979/80; 1980/81; 1981/82; 1982/83; 1983/84; 1984/85; 1985/86; 1986/87; 1987/88; 1988/89; 1989/90; 1990/91; 1991/92; 1992/93; 1993/94; 1994/95; 1995/96; 1996/97; 1997/98; 1998/99; 1999/00; 2000/01; 2001/02; 2002/03; 2003/04; 2004/05; 2005/06;

Klasa szósta a
wych. mgr Ewa Sabatowska
Klasa szósta b
wych. mgr Beata Gawęcka-Ajchel
wych. mgr Helena Bednarczyk (kl. VI, II semestr)
   
  1. Anczykowski Mateusz

  2. Barabach Marcin

  3. Batóg Marcin

  4. Brelak Monika

  5. Dąbrowski Patryk

  6. Domagała Bartosz

  7. Furmańczyk Jowita

  8. Janik Agelika

  9. Kobiec Szymon

  10. Koch Dominika

  11. Kołbuc Marcin

  12. Kołodziejska Kornelia

  13. Kosowska Karolina

  14. Kowalski Krystian

  15. Lech Adrianna

  16. Michał Różyc

  17. Naczelnik Rafał

  18. Pajączkowska Paulina

  19. Pięta Katarzyna

  20. Pulut Michał

  21. Rzędowska Paulina

  22. Sabat Aleksandra

  23. Siemońska Olga

  24. Smuga Adam

  25. Staniec Michał

  26. Staniec Tomasz

  27. Tarnowski Paweł

  28. Tomaszczyk Anna

  29. Wartmann Hadrian

  30. Wesołowska Alicja

 

  1. Bednarski Filip

  2. Błaniarz Magdalena

  3. Cedro Bartłomiej

  4. Cedro Wojciech

  5. Dawgiert Damian

  6. Domagała Anna

  7. Duda Dominika

  8. Duda Michał

  9. Gierczak Kamil

  10. Grabiński Gustaw

  11. Gulczuk Magdalena

  12. Hatys Marta

  13. Jas Marcin

  14. Kaczmarzyk Damian

  15. Kalita Karolina

  16. Kisiel Patrycja

  17. Kowalik Mateusz

  18. Kuranda Aleksandra

  19. Lewicka Weronika-Patrycja

  20. Pawłowski Grzegorz

  21. Pierzak Jakub

  22. Piotrowska Paulina

  23. Przybylski Mateusz

  24. Skoczylas Rafał

  25. Stochmal Aleksandra

  26. Szlufik Aleksandra

  27. Tacij Marcin

  28. Tkacz Aleksandra

  29. Tumiłowicz Karol

  30. Wawrzeńczyk Karolina

  31. Wcisło Sylwia

  32. Żak Olga

 

Klasa szósta c
wych. mgr Grażyna Piotrowska – Wolder

 
   
  1. Adach PaulinaBorecki Michał

  2. Borek Dominik

  3. Bujak Kinga

  4. Cedro Martyna

  5. Dębniak Kamila

  6. Gonciarz Monika

  7. Jagodzińska Olga

  8. Kaczmarczyk Roman

  9. Kmiecik Monika

  10. Kochel Marcin

  11. Kołodziejczyk Andżelika

  12. Kosela Michał

  13. Lewandowski Jakub

  14. Majkowski Marcin

  15. Makowiecki Piotr

  16. Niebudek Adrian

  17. Piątek Wojciech

  18. Płocka Dominika

  19. Pułanecka Paulina

  20. Pyk Paulina

  21. Romaniec Bartłomiej

  22. Sidło Mateusz

  23. Smerdzyńska Sylwia

  24. Stąpór Adrian

  25. Sulińska Magdalena

  26. Ślęzak Karol

  27. Śmiglarski Piotr

  28. Tkacz Michał

  29. Witkowski Adrian

 

 
KLASA III a
wych. mgr Joanna Pasińska
KLASA III b
wych. mgr Grażyna Błońska – Ćwiek
   
  1. Borecka Kinga
  2. Brzezińska Elwira
  3. Bysiak Daniel
  4. Foltyn Monika
  5. Gałkiewicz Kamil
  6. Gębski Marcin
  7. Grabarczyk Ewa
  8. Jamrożek Katarzyna
  9. Kaczmarczyk Justyna
  10. Kasperek Ewelina
  11. Komorowski Jacek
  12. Krajcarz Wiktor
  13. Kraska Sylwester
  14. Kumor Karolina
  15. Matuszewski Sebastian
  16. Michalec Paulina
  17. Olszewska Karolina
  18. Olszewski Łukasz
  19. Pająk Damian
  20. Suliga Karolina
  21. Syrkiewicz Tomasz
  22. Świerguła Łukasz
  23. Totoń Iwona
  24. Treter Maciej
  25. Tutaj Agnieszka
  26. Wierzańska Katarzyna
  27. Wójcikiewicz Łukasz

 

 

  1. Bednarek Sebastian
  2. Białek Dariusz
  3. Białek Maciej
  4. Brzyszkiewicz Aneta
  5. Durlik Mateusz
  6. Dziewięcki Bartosz
  7. Firmanty Magdalena
  8. Górecki Mateusz
  9. Górzyński Bartosz
  10. Hałasa Aleksandra
  11. Jas Kinga
  12. Kaczmarczyk Jolanta
  13. Kaczmarczyk Marlena
  14. Kaczmarczyk Milena
  15. Kaleta Katarzyna
  16. Kmiecik Andrzej
  17. Kruszczak Karol
  18. Kuzia Artur
  19. Lewandowska Maria
  20. Radek Katarzyna
  21. Ruraż Karolina
  22. Samczyńska Karina
  23. Sędzielewska Angelika
  24. Sędzielewska Emilia
  25. Steć Mateusz
  26. Stępień Monika
  27. Sztuchlik Michał
  28. Tarnawski Emil
  29. Uba Łukasz
  30. Zbroja Agata
  31. Zdoliński Karol
  32. Zdoliński Sylwester
  33. Zdziechowicz Kamila

 

 

KLASA III c
wych. mgr Anna Hutnikieiwcz
KLASA III d
wych. mgr Małgorzata Hajzral
   
  1. Boleń Agnieszka
  2. Gądek Arkadiusz
  3. Gomulska Monika
  4. Haba Marta
  5. Haponiuk Iwona
  6. Jamróz Adrian
  7. Jamróz Grzegorz
  8. Jasieczek Jakub
  9. Karnicki Patryk
  10. Keptia Eugieniusz
  11. Łazarska Katarzyna
  12. Majkowski Jacek
  13. Morżyk Ida
  14. Moskwa Karol
  15. Niedbała Łukasz
  16. Pedrycz Bartłomiej
  17. Piwowarczyk Anna
  18. Pniak Paulina
  19. Sobaś Katarzyna
  20. Spalski Łukasz
  21. Suska Bartłomiej
  22. Szczygielski Maciej
  23. Sztejnbis Mateusz
  24. Śmiglarski Mariusz
  25. Wiedeński Michał
  26. Woliński Paweł
  27. Zagórska Monika
  28. Zych Piotr

 

 

  1. Anioł Joanna
  2. Barabach Maciej
  3. Biskupska Małgorzata
  4. Cheromińska Katarzyna
  5. Chrząstek Alicja
  6. Cukierki Sebastian
  7. Etryk Michał
  8. Górka Anna
  9. Hatys Mateusz
  10. Jachowicz Marcin
  11. Janiszewska Anna
  12. Janus Patryk
  13. Komorowski Marcin
  14. Konat Dominika
  15. Korczyńska Magdalena
  16. Kowal Piotr
  17. Kowalczyk Erwin
  18. Majchrzyk Ewelina
  19. Michta Aleksandra
  20. Orzechowski Dominik
  21. Pietrzak Monika
  22. Podraza Monika
  23. Radek Arkadiusz
  24. Romaniec Karolina
  25. Sewerynowicz Honorata
  26. Sobaś Sylwia
  27. Soczomski Damian
  28. Stawski Damian
  29. Szcześniak Michał
  30. Szymańska Aneta
  31. Tamborska Klaudia
  32. Trukszyn Patrycja
  33. Zawada Natalia
  34. Żak Michał

 

KLASA III e
wych. mgr Krzysztof Januchta
 
   
  1. Adamczyk Mateusz
  2. Bera Piotr
  3. Gizowski Marek
  4. Górecka Katarzyna
  5. Grudzień Monika
  6. Janchta Marcin
  7. Janik Karolina
  8. Klikowicz Iga
  9. Kobus Karolina
  10. Kołodziejczyk Marta
  11. Kowalczyk Wioletta
  12. Kwiecień Marcin
  13. Łos Paulina
  14. Łukasiewicz Anna
  15. Osełka Rafał
  16. Pietrzyk Mateusz
  17. Połaniecki Jan
  18. Rycąbel Agnieszka
  19. Szmit Artur
  20. Titkow Agnieszka
  21. Wielgus Konrad
  22. Wołczyk Paulina
  23. Wrona Kamil
  24. Żabicki Rafał

 

 

 


Klasa IIIa


Klasa IIIc


Klasa IIId


Klasa IIIe

 

FrontPage image

webmaster :
Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 05.10.2006
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group