Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Przetargi

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...

Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Kółka zainteresowań

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki

WYNIKI KLASYFIKACJI W KLASACH I -III GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

W klasach I – III gimnazjum  uczniów klasyfikowanych jest 369.
 
Bez ocen niedostatecznych jest 369 uczniów

 

Oceny z zachowania:

§         wzorowe  – 107 uczniów

§         bardzo dobre  – 73 uczniów

§         dobre   - 81 uczniów

§         poprawne  – 81 uczniów

§         nieodpowiednie – 26 uczniów

§         naganne – 1 uczeń

 

ŚREDNIA W GIMNAZJUM  WYNOSI 4,07

 

 

 KLASY I – ŚREDNIA TYCH KLAS – 4,04

 

KLASA I A - ŚREDNIA KLASY -  4,08 - wych. mgr Ewa Michalczyk

 zachowanie:  wzorowe – 7, bardzo dobre – 4, dobre – 9, poprawne – 8, nieodpowiednie - 0  

 

 

1.                             Orlińska Monika – 5,38

2.                             Łakomiec Anna – 5,23

3.                             Kołomański Karol – 5,23

4.                             Pasek Aleksander – 5,08

5.                             Szlufik Karolina – 5,00

6.                             Kiwiorska Laura – 5,00

7.                             Pieta Paulina – 4,77

 

KLASA I B - ŚREDNIA KLASY 4,30 - wych. mgr Barbara Michta

 zachowanie:  wzorowe – 13, bardzo dobre – 6, dobre – 4, poprawne – 3, nieodpowiednie - 3  

 

1.                             Jaworski Alan – 5,38

2.                             Słoń Anna  – 5,23

3.                             Szymoniak Dominik – 5,23

4.                             Maciąg Mirosław – 5,08

5.                             Trela Katarzyna – 5,08

6.                             Cedzyńska Aleksandra – 4,85

7.                             Kundera Martyna – 4,77

8.                             Sierociuk Monika - 4,77

9.                             Sylwar Tomasz – 4,77

10.                               Czudec Aneta – 4,77

11.                               Janaszek Ewelina - 4,77

12.                               Snoch Sebastian – 4,77

 

 

 

KLASA I C - ŚREDNIA KLASY 3,97 - wych. mgr Marianna Węgrzyn

 zachowanie:  wzorowe – 10, bardzo dobre – 4, dobre – 5, poprawne – 7, nieodpowiednie - 4

 

1.                             Golmento Anna  – 5,46

2.                             Chrabąszcz Justyna  – 5,15

3.                             Magala Izabela  - 5,15

4.                             Mrówczyńska Marianna – 5,08

5.                             Wójcik Przemysław – 5,0

6.                             Błoniarz Agnieszka – 4,77

7.                             Myszkowska Paulina – 4,77

 

 

KLASA I D - ŚREDNIA KLASY 3,80 - wych. mgr Barbara Ozimirska

 zachowanie:  wzorowe – 3, bardzo dobre – 8, dobre – 11, poprawne – 3, nieodpowiednie - 3

 

1.                             Chrząszcz Karol – 5,46

2.                             Szafarczyk Adrianna – 5,23

3.                             Wydrych Paulina – 4,92

4.                             Sałek Jakub – 4,77

 

 

 - KLASY II – ŚREDNIA TYCH KLAS – 3,93

 

KLASA II a - ŚREDNIA KLASY 3,65 - wych. mgr Grażyna Błońska-Ćwięk

 zachowanie:  wzorowe – 5, bardzo dobre – 7, dobre – 2, poprawne – 14, nieodpowiednie – 1, naganne - 0

 

1.                             Kołbuc Hubert  - 5,33

2.                             Hińcza Kinga – 5,31

3.                             Piotrowicz Agnieszka – 4,77

4.                             Toboła Adriana – 4,77

5.                             Zawadzka Paula – 4,77

6.                             Janicki Przemysław – 4,75

 

KLASA II b - ŚREDNIA KLASY 3,87 - wych.  mgr Martyna Jandała

 zachowanie:  wzorowe – 6, bardzo dobre – 3, dobre – 6, poprawne – 6, nieodpowiednie – 5, naganne - 0

 

 

1.                             Serek Szymon – 5,25

2.                             Dziuba Łukasz – 5,15

3.                             Duda Dominika – 4,85

4.                             Iwanow Anna – 4,77

 

 

KLASA II c - ŚREDNIA KLASY - 4,06 - wych. mgr Joanna Pasińska

 zachowanie:  wzorowe – 6, bardzo dobre – 7, dobre – 10, poprawne – 6, nieodpowiednie - 1

frekwencja: 91%

 

1.                             Tomaszczyk Anna – 5,53

2.                             Brelak Monika   – 5,46

3.                             Lech Adrianna – 5,15

4.                             Pięta Katarzyna – 5,15

5.                             Furmańczyk Jowita  – 5,07

6.                             Wesołowska Alicja – 5,00

7.                             Kuranda Aleksandra – 4,84

8.                             Bednarski Filip – 4,76

 

KLASA II d - ŚREDNIA KLASY - 4,14 - wych. mgr Anna Hutnikiewicz

 zachowanie:  wzorowe – 12, bardzo dobre – 4, dobre – 7, poprawne – 4, nieodpowiednie – 5

 

1.                             Domagała Anna – 5,54

2.                             Majkowski Marcin  – 5,46

3.                             Adach Paulina – 5,38

4.                             Żak Olga – 5,23

5.                             Piotrowska Paulina – 5,15

6.                             Wawrzeńczyk Karolina – 5,00

7.                             Błaniarz Magdalena – 4,92

8.                             Kochel Marcin – 4,92

9.                             Pyk Paulina – 4,85

10.                               Kowalski Krystian – 4,85

11.                               Tkacz Aleksandra – 4,77

 

- KLASY III – ŚREDNIA TYCH KLAS – 4,21

 

KLASA III a - ŚREDNIA KLASY – 4,42 - wych. mgr Monika Broth

 zachowanie:  wzorowe – 15, bardzo dobre – 4, dobre – 1, poprawne – 7, nieodpowiednie – 0,

 

średnia z egzaminu – 66,37

1.                             Tercz Mateusz– 5,5

2.                             Dąbrowska Aleksandra – 5,43

3.                             Szcześniak Anita  - 5,36

4.                             Kozioł Robert – 5,29

5.                             Barańska Joanna – 5,21

6.                             Stawski Paweł  - 5,14

7.                             Nowak Aleksander – 5,14

8.                             Czochara Rafał – 5,00

9.                             Piwowar Kacper – 4,93

10.                               Karyś Paulina – 4,86

11.                               Kędracki Maciej – 4,86

12.                               Ryba Paulina – 4,78

13.                               Tyńska Agnieszka -  4,78

14.                               Jabłońska Joanna – 4,78

 

KLASA III b - ŚREDNIA KLASY -  4,22 - wych. mgr Andrzej Mróz

 zachowanie:  wzorowe – 6, bardzo dobre – 6, dobre – 9, poprawne – 4, nieodpowiednie  – 2  

 

średnia z egzaminu – 55,63

 

1.                             Grudzień Katarzyna  - 5,79

2.                             Sobaś Kinga – 5,71

3.                             Czechowicz Mateusz  - 5,69

4.                             Białacki Marcin – 5,64

5.                             Korus Aleksandra – 5,57

6.                             Kwapisz Katarzyna – 5,50

7.                             Rycerz Monika – 5,21

8.                             Szukiel Cezary – 4,86

 

 

KLASA III c - ŚREDNIA KLASY 4,22 - wych. mgr Grażyna Ziółkowska

 zachowanie:  wzorowe – 9, bardzo dobre – 6, dobre – 3, poprawne – 7, nieodpowiednie – 0, naganne - 0

 

średnia z egzaminu – 58,36

 

1.                             Pisarczyk Karolina – 5,64

2.                             Reczuch Ewelina – 5,42

3.                             Stodulska Monika – 5,35

4.                             Oksiński Wojciech – 5,23

5.                             Pluta Katarzyna – 5,14

6.                             Prusaczyk Igor – 5,00

7.                             Brzezińska Milena – 4,86

8.                             Gil Sylwia – 4,86

9.                             Głuszek Sylwia – 4,79

10.                               Oksińska Patrycja – 4,79

11.                               Suliga Żaneta – 4,78

 

KLASA III d - ŚREDNIA KLASY – 4,27 - wych. mgr Mirosław Waldon

 zachowanie:  wzorowe – 8, bardzo dobre – 9, dobre – 6, poprawne – 6, nieodpowiednie – 1, naganne – 0

 

średnia z egzaminu – 58,47

 

1.                             Haba Kamil  – 5,86

2.                             Litwin Patrycja – 5,69

3.                             Kędzierska Aleksandra -  5,36

4.                             Karyś Krystian – 5,21

5.                             Rzepecki Paweł - 5,21

6.                             Kowalik Łukasz – 5,07

7.                             Leszczak Anastazja – 5,00

8.                             Węgorzewski Bartłomiej – 5,00

9.                             Wypych Katarzyna – 5,00

10.                               Wójcik Sandra – 4,93

11.                               Horodyńska Wiktoria – 4,86

12.                               Zarębska Agnieszka – 4,86

 

KLASA III e- ŚREDNIA KLASY – 3,94 - wych. mgr Monika Łodej

 zachowanie:  wzorowe – 7, bardzo dobre – 5, dobre – 8, poprawne – 6, nieodpowiednie – 1, naganne - 1

 

średnia z egzaminu – 54,96

 

1.                             Szczerba Partycja  – 5,35

2.                             Dudzik Marcin – 5,20

3.                             Hińcza Gabriela – 5,10

4.                             Chrabąszcz Marta – 5,07

5.                             Sikora Anna – 5,00

6.                             Bogucki Michał – 4,85

7.                             Tutaj Katarzyna – 4,85

 

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W KLASACH I-II GIMNAZJUM

 

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W KLASACH III GIMNAZJUM

 

 

FrontPage image

Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 14.08.2007
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group