Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Redakcja

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...
Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki


Konkursy przedmiotowe w gimnazjum


Uwaga uczniowie gimnazjum. Jak co roku rozpoczęła się nowa edycja konkursów przedmiotowych. Po eliminacjach wstępnych do pierwszych etapów konkursów zakwalifikowało się 92 uczniów z naszej szkoły.

 

 I etap
Konkursu:

Liczba uczniów zakwalifikowanych do I etapu

Eliminacje I etapu
konkursu zostaną
   przeprowadzone w:

polonistycznego

15

G – 3, ul. Wojewódzka 12

matematycznego

10

G – 4, ul. Jasna 20/22

biologicznego

5

G – 12, ul. Kujawska 18

geograficznego

9

G – 7, os. Słoneczne Wzgórze

historycznego

13

G – 14, ul. Manifestu L. 53

chemicznego

7

G – 7, os. Słoneczne Wzgórze

fizycznego

5

G – 5, ul. Wspólna 5

języka rosyjskiego

16

ZSO nr 1, ul. Zimna 16

języka angielskiego

12

G – 22, ul. Zagórska 14

Ogółem:

92

 

Wyniki eliminacji

Matematyka: (zadania opracowały i przeprowadziły Helena Bednarczyk i Barbara Ozimirska)

1. Kurkiewicz Izabela – klasa III c
2. Bogucka Katarzyna – klasa III a
3. Mróz Nikodem – klasa III e
4. Michta Dagmara – klasa III c
5. Ćwiek Magdalena – klasa III d
6. Gałka Sylwia – klasa III e
7. Gonciarz Joanna – klasa III a
8. Kasiński Karol – klasa III a
9. Podlasiński Marcin – klasa III c
10. Wójcik Daniel – klasa III d

Fizyka: (test opracowały i przeprowadziły Monika Broth i Krystyna Kozubowska)

1. Eugeniusz Keptia - klasa II c ,
2. Karolina Kurkus - klasa III e ,
3. Karol Kasński - klasa III a ,
4. Michał Sajdak - klasa III d ,
5. Mateusz Brzeziński - klasa III d

Chemia: (test opracowała i przeprowadziła Ewa Michalczyk)

1. Domagała Krzysztof – klasa III a
2. Gonciarz Joanna – klasa III a
3. Kasiński Karol – klasa III a
4. Michalczyk Aleksandra – klasa III a
5. Pawelec Marcin – klasa III b
6. Snoch Monika – klasa IIIa
7. Surgiel Andrzej – klasa III b

Historia: (test opracowała i przeprowadziła Grażyna Ziółkowska)

1. Anczykowski Marcin – klasa III a
2. Kiełek Martyna – klasa III a
3. Morawska Justyna – klasa III a
4. Siadul Jakub – klasa III a
5. Żarnotal Olga – klasa III a
6. Mazurczak Patrycja – klasa III c
7. Mazurczak Małgorzata – klasa III c
8. Mazurczak karol – klasa III c
9. Kasińska Monika – klasa III c
10. Sito Katarzyna – klasa III c
11. Brzeziński Mateusz – klasa III d
12. Plaskota Filip – klasa III d
13. Gałda Damian – klasa III d

Język rosyjski: ( test opracowały i przeprowadziły Aleksandra Osika i Beata Gawęcka Ajchel)

1. Rolak Kamila - klasa I C
2. Bogucka Kasia - klasa III A
3. Samczyńska Karina - klasa II B
4. Kmiecik Ula - klasa III D
5. Sędzielewska Emila - klasa II B
6. Michta Ola - klasa II D
7. Zacharz Marta - klasa III A
8. Michta Dagmara - klasa III C
9. Rylska Aneta - klasa III E
10. Brzezińska Dominika - klasa III E
11. Śmiglarska Alina - klasa III D
12. Baran Agnieszka - klasa III D
13. Gałka Sylwia - klasa III E
14. Sędzielewska Angelika - klasa II B
15. Wilk Agnieszka - klasa III D
16. Ibrahim Ania - klasa III A

Język angielski : (test opracowała i przeprowadziła Elżbieta Lenart Kowalska)

1. Michalczyk Aleksandra – klasa III a
2. Siadul Jakub – klasa III a
3. Jarząbek Piotr – klasa III a
4. Michta Aleksandra – klasa II d
5. Batkowski Bartosz – klasa III a
6. Kiełek Martyna – klasa III a
7. Pisarczyk Wojciech – klasa III c
8. Pierzak Aneta – klasa III a
9. Komorowsko Marcin – klasa II d
10. Rylska Aneta – klasa III e
11. Żak Michał – klasa II d
12. Cheromińska Katarzyna – klasa II d

Geografia: (test opracowała i przeprowadziła Małgorzata Hajzral)

1. Anczykowskia Marcin – klasa III a
2. Gonciarz Joanna – klasa III a
3. Iwan Anna – klasa III a
4. Michalczyk Aleksandra – klasa III a
5. Zacharz Marta – klasa III a
6. Gałą Mateusz – klasa III c
7. Gola Mateusz – klasa III c
8. Gałda Damian – klasa III d

Biologia : (test opracowała i przeprowadziła Anna Hutnikiewicz)

1. Jamróz Grzegorz – klasa II c
2. Maj Anita – klasa III a
3. Pawlik Katarzyna – klasa III a
4. Ibrahim Anna – klasa III a
5. Pierzak Aneta – klasa III a

Szczegółowe informacje o regulaminie konkursów oraz zakresu wiadomości na poszczególne etapy należy wyszukiwać na stronach:

www.kuratorium.kielce.pl
www.wom.kielce.pl/konkursy
www.sodmidn.kielce.pl/konkursy

 

FrontPage image

webmaster :
Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 05.09.2006
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group

Kliknij  baner i zobacz
nasze statystyki


Licznik trafień