Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Redakcja

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...
Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki


Do Autorów krytycznych wpisów...

 

Mamy już dość Waszych absurdalnych wręcz żądań i zarzutów pod adresem webmastera i redaktora Szkolnego Portalu Informacyjnego. To już przechodzi wszelkie granice zdrowego rozsądku. Prowadzimy ten portal od momentu jego istnienia. To my byliśmy inicjatorami jego powstania, to my i tylko my prowadzimy portal już przez 3 lata. Bez nas, po prostu, tak zwyczajnie nic by nie było. Prowadzimy go na własnym sprzęcie, na własnym (prywatnym) oprogramowaniu, które kupiliśmy za własne pieniądze. Nikt o to nawet się nie zapytał. To my załatwiamy hosting i domeny. To my pozycjonujemy naszą stronę w powszechnie znanych przeglądarkach internetowych. Portal liczy obecnie około 120 MB objętości. Aby utrzymać w ryzach taką ilość danych potrzeba dziennie poświęcić co najmniej godzinę plus drugą godzinę na wyszukiwanie "martwych" lub zmienionych linków, na tzw. konserwację, dodawanie nowych informacji itp.
Do tego wszystkiego potrzeba posiadać odpowiednią wiedzę i to z wielu dziedzin. Wykonujemy tę pracę za darmo, kosztem swojego wolnego czasu, a często i snu. Iza poświęca swój wolny czas nie będąc już dawno uczennicą ZSO6. W imię jakich racji ? po to aby czytać takie insynuacje i wieczne pretensje ? A czy przez te 3 lata ktoś z Was napisał jakiś artykuł, podesłał fotki, czy podsunął pomysł ? O co to, to nie ! Czy ktoś tego zabraniał ? Ale przecież lepiej i wygodniej jest napisać obraźliwy komentarz, nieprzychylny tekst, sypnąć wulgaryzmami, oczywiście jako anonim, bez podpisu, tak po prostu „po kielecku” zrobić komuś przykrość.
Ale mamy dla Was wspaniałą wiadomość: za trzy miesiące kończy się rok szkolny 2005/2006 i przekażemy Wam do obsługi ten wspaniały portal. Bowiem Iza będzie miała maturę, Jarek będzie uczęszczał do innej szkoły, a poza tym mamy już dosyć ciągłych pretensji i poruszania się w próżni medialnej.
Za trzy miesiące będzie można zmieniać wygląd portalu co najmniej raz na tydzień, będzie pełno fotek oraz migających bajerów. Może nawet będą wodotryski. Już teraz powinniście zapisywać się w kolejkę do pracy przy redagowaniu tego jakże intratnego przedsięwzięcia, bo inni mogą Was wyprzedzić. Każdy z krytykantów opanował bowiem doskonale technologie IT, w ZSO6 aż roi się od potencjalnych redaktorów, fotografów i webmasterów.  Ostatnie trzy miesiące są zbyt ważne dla naszej szkoły, dla Dyrekcji, która kiedyś nas obdarzyła wielkim kredytem zaufania, aby teraz ugiąć się pod presją lawiny nieuzasadnionego krytykanctwa i zmarnować dotychczasowe niewątpliwe osiągnięcie jakim jest Szkolny Portal Informacyjny.
Mamy tylko żal, że nikt z grona nauczycielskiego nie podjął próby odpowiedzi na te Wasze wpisy i nie dokonał obiektywnej, kompleksowej oceny naszej ciężkiej dotychczasowej pracy właśnie w Internecie. Bo przecież Internet do tego ma służyć.. Zatem wytrzymajcie jeszcze trochę, to już tak niedługo...

Iza i Jarek Kurkiewicz
portal@zso6-kielce.com.pl

FrontPage image

webmaster :
Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 05.09.2006
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group

Kliknij  baner i zobacz
nasze statystyki


Licznik trafień