Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Przetargi

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...

Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Kółka zainteresowań

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Świetlica szkolna

jadłospis (14.02 - 25.02)

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Rekrutacja do naszej szkoły

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki

 

 

 

 

    I szkolna edycja "Mam Talent"

    W pierwszy dzień wiosny, tradycyjnie kojarzony z wagarowaniem, nikt nie uciekł z Naszej Szkoły. Zarówno uczniowie gimnazjum  jak i nauczyciele, z niecierpliwością czekali na szkolną edycję „Mam Talent”. Wszyscy Ci, którzy chcieli zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności, podzielić się swoją pasją czy  też zaskoczyć niecodziennymi talentami, już od grudnia zgłaszali się do pani Moniki Taszłow i pani Barbary Garbacz, które organizowały tę marcową imprezę. 21 marca okazało się, że wśród uczniów Gimnazjum nr  6 znajdują się wirtuozi pianina, utalentowani rysownicy, cyrkowcy oraz przyszłe gwiazdy piosenki. Obejrzeliśmy także występ młodego iluzjonisty, podziwialiśmy niezwykłe modele własnoręcznie wykonanych makiet oraz, na zakończenie, uczestniczyliśmy w premierowym pokazie zwiastuna filmu zrealizowanego przez uczniów uczęszczających na zajęcia Koła Teatralnego prowadzonego przez panią Monikę Taszłow.

    Jednak nie tylko uczniowie naszej  szkoły mogą się pochwalić różnymi talentami  - okazało się, że  także nauczyciele ZSO nr 6 posiadają niezwykłe umiejętności, których  (zazwyczaj) nie ujawniają na co dzień. Pani Monika Taszłow prezentowała swój talent wokalny – wykonała piosenkę „I don't know, how to love him”  z  musicalu „Jesus Christs Super Star” – jury bardzo spodobał się zarówno jej wokal jak i perfekcyjny angielski  akcent;) Pani Justyna Radulska oraz pan Przemysław Długosz  zachwycili wszystkich swoim tańcem – ich występ w niczym nie odbiegał od występów celebrytów  z  programu „Taniec z gwiazdami”. Nic dziwnego – walc angielski w wykonaniu anglistki w połączeniu z  iście akrobatycznymi figurami tanecznymi zaprezentowanymi przez nauczyciela wychowania fizycznego  - to musiało się udać!

     Natomiast pan Mirosław Waldon zdobył serca publiczności autorskim wykonaniem popularnej harcerskiej  piosenki pt. „Jajko”, która przybliżyła nam skomplikowane relacje damsko  - męskie panujące w kurniku. Nasz historyk uatrakcyjnił swój występ grą na gitarze oraz dorzucił kilka „drobiowych” anegdotek, które wprowadziły nas już w klimat świąt wielkanocnych. Wszystko to sprawiło, że został tegorocznym zwycięzcą szkolnej edycji „Mam Talent”. Publiczność zgromadzona w sali gimnastycznej wybrała jeszcze dwie gimnazjalistki: Annę Dimitrową z kl. Id i Kornelię Michalczyk z kl. IIIb.

    Pierwszy Dzień Wiosny w Gimnazjum nr 6 upłynął w atmosferze dobrej zabawy i „luzu”, który jest nieodłącznym elementem tego sympatycznego dnia.

 

Monika Książek

Jak było? Zobaczcie:

 

                  

FrontPage image

Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 27.03.2011
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group