Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Redakcja

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...
Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki


Aktualne osiągnięcia reprezentacji tenisa stołowego

Relacja z V Świętokrzyskiego Turnieju Tenisa Stołowego „Skrzaty”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 15 w Kielcach, który odbył się
19 czerwca 2004r.

Wyniki

Kategoria: Rocznik 1996

Dziewczęta
1. miejsce Rusin Klaudia Szkoła Podstawowa w Łękawie
2. miejsce Snoch Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach
3. miejsce Duda Dominika Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach
Chłopcy
1. miejsce Miszczyk Maciej Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach
2. miejsce Jędrzejewski Adrian Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach
3. miejsce Przygodzki Piotr Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach

Kategoria: rocznik 1995 – 94

Dziewczęta
1. m. Karwat Dominika Szkoła Podstawowa w Potoku k/ Staszowa
2. m. Gaweł Agata Szkoła Podstawowa w Porzeczu
3. m. Mróz Andżelika Szkoła Podstawowa w Porzeczu
Chłopcy
1. m. Fidecki Jacek Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach
2. m. Rydz Mateusz Szkoła Podstawowa w Pilczycy
3. m. Pęczkowicz Adrian Szkoła Podstawowa w Bolminie

W kategorii drużyn szkolnych :
1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach
2. miejsce Szkoła Podstawowa w Porzeczu
3. miejsce Szkoła Podstawowa w Bolminie
4. miejsce Szkoła Podstawowa w Łękawie
5. miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach
6. miejsce Szkoła Podstawowa w Pilczycy
7. miejsce Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach
8. miejsce Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej
9. miejsce Szkoła Podstawowa w Potoku
10. miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach
11. miejsce Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach

Sponsorem imprezy była Sportowa Rada Rodziców na rzecz tenisa stołowego oraz „Sklepik Szkolny - pan Sławomir Barabach”, „ Ingaz - Kielce – Ireneusz Biernacki”
Pani dyrektor mgr Urszula Jaromin uroczyście otworzyła imprezę i powitała przybyłych gości oraz podsumowała zawody dokonując dekoracji zwycięzców i wręczając nagrody i podziękowania i zamykając turniej.
Turniej relacjonowany był przez „Radio Kielce” wyniki podano do wiadomości w „Echu Dnia” 22 czerwca 2004 .
Organizator imprezy: Bożena Mrozińska z pomocą K. Januchty, D. Krassowskiej, L. Prędkiej, B. Ozimirskiej.

Sprawozdanie z V Świętokrzyskiego Turnieju Tenisa Stołowego „Skrzaty”.

Turniej odbył się w dniu 19 czerwca 2004 roku. W imprezie brało udział 78 dzieci z 11 szkół z terenu województwa, zawody były ogłaszane w Internecie ( na oficjalnej stronie magazynu tenisa stołowego), w gazetach (Echo Dnia, Gazeta Wyborcza, Słowo Ludu )dwukrotnie w tygodniu poprzedzającym turniej, rozesłano również 100 regulaminów do wszystkich szkół kieleckich i tych z województwa świętokrzyskiego, które uprawiają tenis stołowy oraz klubów sportowych zajmujących się tą dziedziną sportu. Powołano Sportową Radę Rodziców , która ufundowała puchary i medale oraz poczęstunek i napoje dla gości, skład Rady przedstawia się następująco:

Sportowa Rada Rodziców
na Rzecz Tenisa Stołowego przy Szkole Podstawowej nr 15.

Pan Artur Gierak - przewodniczący;
Pan Jacek Miszczyk z - ca przewodniczącego;
Pani Anna Przygodzka - sekretarz;
Pani Jolanta Fidecka - skarbnik;
Pani Beata Gierak - członek;
Pan Piotr Bracha - członek;
Pan Jacek Brożyna - członek;
Pani Grażyna Szcześniak - członek.

Powołano Młodzieżowy Wolontariat Sędziów z Tenisa Stołowego na czas turnieju, czynny akces zgłosiło 5 dzieci:
1. Anitka Szcześniak
2. Michał Miszczyk
3. Sebastian Snoch
4. Celebańska Kasia
5.CelebańskiPaweł
W turnieju wzięła udział Drużyna Szkoły Podstawowej nr 15 w składzie:
1. Duda Dominika, Miszczyk Maciej
2. Snoch Kasia, Pańtak Hubert
3. Przygodzki Piotr
4. Siemoński Piotr
5. Bracha Michał
6. Brożyna Piotr
7. Krzystanek Szymon

1. Ola Gierak, Dawid Szcześniak
2. Kamil Snoch, Kasia Skrzyniarz
3. Karol Pyszczyński
4. Jacek Fidecki,
5. Damian Kulik

W Komisji Sędziowskiej zasiadali pan: Krzysztof Januchta, Stanisław Ciosek oraz prowadzący turniej pan Andrzej Kosierkiewicz.

 

Tabela klasyfikacji drużynowej  z pięciu dorocznych turniejów:

 

       
  I miejsce II miejsce  III miejsce
       
2000 rok SP 15 Kielce SP Bolmin SP Potok
2001 rok SP 15  Kielce SP Porzecze SP Bolmin
2002 rok SP 15  Kielce SP Bolmin SP Porzecze
2003 rok SP 15 Kielce SP Bolmin SP Porzecze
2004 rok SP 15 Kielce SP Porzecze SP Bolmin

Klasyfikacja medalowa indywidualnie

Szkoła

Złoto

Srebro

Brąz

SP 15 Kielce

11

12

8

SP Porzecze

2

3

2

SP Bolmin

2

1

6

SP28 Kielce

2

1

2

SP Potok

1

2

2

SP Pilczyca

1

2

-

SP 34 Kielce

1

1

1

SP Wiśniówka

1

1

-

SP Bilcza

1

-

-

SP 32 Kielce

1

-

-

SP Łękawa

1

-

-

SP Kazimierza Wlk.

-

1

-

SP 1 Kielce

-

1

-

SP Tumlin

-

-

2

SP Nowa Huta

-

-

1

 

Medaliści z SP 15

 

 

Złoto

Srebro

Brąz

Kędzierska Ola

4

-

-

Dulęba Bartek

3

-

-

Snoch Kasia

1

1

-

Fidecki Jacek

1

-

1

Gierak Ola

1

-

-

Miszczyk Maciej

1

-

-

Madetko Ada

-

4

-

Skoczylas Rafał

-

2

-

Glita Mateusz

-

1

-

Dusza  Maciej

-

1

-

Pańtak Hubert

-

1

-

Szcześniak Dawid

-

1

-

Piasecka Klaudia

-

1

-

Lewicka Weronika 

-

-

2

Michta Piotr

-

-

1

Dusza Jagoda

-

-

1

Żywczyk Ola

-

-

1

Przygodzki Piotr

-

-

1

Duda Dominika

-

-

1

 

 

 

Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach
w roku szkolnym 2002/2003

  1. Prowadząca zajęcia i opiekun drużyny dziewcząt i chłopców nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego mgr Bożena Mrozińska
  2. Społecznie szkolący dzieci instruktor tenisa stołowego pan Ireneusz Biernacki
     

Zawody organizowane przez Zarząd Miejski Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.


Zawody I rundy Ligi szkolnej Tenisa Stołowego – wyniki:

Dziewczęta – grupa A rocznik 1992 i młodsze:

  • IV miejsce – Weronika Lewicka kl. IV b;
  • VI miejsce – Anna Tomaszczyk kl. IV a;
  • IX m. - Monika Kmiecik kl. IV c;
  • XIII m. – Katarzyna Pięta kl. IV a;

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt młodszych: II miejsce.
 

Chłopcy – grupa A rocznik 1992 i młodsi:

  • II miejsce – Rafał Skoczylas kl. IV b;
  • XIII m. - Paweł Celebański kl. III c;

Klasyfikacja drużynowa chłopców młodszych: III miejsce.
 

Dziewczęta – grupa B rocznik 1990 i 1991:

  • I m. - Adrianna Madetko kl. V a;
  • II m. – Aleksandra Kędzierska kl. V c;
  • IV m. – Wiktoria Horodyńska kl. V a;
  • VII m. – Weronika Lewicka kl. IV b;
  • XIII m. – Katarzyna Celebańska kl. VI c;

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt starszych: I miejsce.
 

Chłopcy – grupa B rocznik 1990 i 1991:

  • VII m. – Mateusz Glita kl. VI c;
  • 49 m. - Grzegorz Tomaszczyk kl. VI c;
  • 54 m. - Łukasz Jamróz kl. VI c;
  • udział – Karol Iwan kl. VI c;

Klasyfikacja drużynowa chłopców starszych: VII miejsce.
 

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych po I rundzie LSTS:
I miejsce Szkoła Podst. nr 15.

 

Zawody II rundy Ligi szkolnej Tenisa Stołowego – wyniki:

Dziewczęta – grupa A rocznik 1992 i młodsze:

  • III miejsce – Weronika Lewicka kl. IV b;
  • VII miejsce – Anna Tomaszczyk kl. IV a;
  • XVII m. - Aleksandra Wójcicka kl. III c;
  • XVII m. – Katarzyna Pięta kl. IV a;

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt młodszych: II miejsce.
 

Chłopcy – grupa A rocznik 1992 i młodsi:

  • II miejsce – Rafał Skoczylas kl. IV b;
  • IX m. - Jacek Fidecki kl. II a;
  • XIII m. - Paweł Celebański kl. III c;
  • XIII – XVI m. – Alan Jaworski kl. III b;

Klasyfikacja drużynowa chłopców młodszych: III miejsce.
 

Dziewczęta – grupa B rocznik 1990 i 1991:

  • I m. – Aleksandra Kędzierska kl. V c;
  • II m. – Adrianna Madetko kl. V a;
  • IV m. – Weronika Lewicka kl. IV b;
  • VI m. – Katarzyna Celebańska kl. VI c;
  • VII m. – Wiktoria Horodyńska kl. V a;
  • XIII m. – Anastazja Leszczak kl. V c;

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt starszych: I miejsce.
 

Chłopcy – grupa B rocznik 1990 i 1991:

  • III m. – Mateusz Glita kl. VI c;
  • XXV m. – Rafał Skoczylas kl. IV b;
  • 25 – 32 m. – Grzegorz Tomaszczyk kl. VI c;
  • 32 – 40 m. Krzysztof Salata kl. Vi b;

Klasyfikacja drużynowa chłopców starszych: VI miejsce.
 

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych po II rundzie LSTS:
I miejsce Szkoła Podst. nr 15.

 

 

FrontPage image

webmaster :
Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 05.09.2006
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group

Kliknij  baner i zobacz
nasze statystyki


Licznik trafień