Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Redakcja

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...
Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki


Podsumowanie nauki w Szkole Podstawowej

 

26 stycznia odbył się apel Samorządu Uczniowskiego w szkole podstawowej, na którym podsumowano wyniki nauczania w I semestrze roku szkolnego 2004/2005.
Dla nas wszystkich najważniejsza jest nauka i zachowanie w szkole.

Ogółem otrzymaliśmy z zachowania następujące oceny:

55 – WZOROWYCH
73 – BARDZO DOBRYCH
73 – DOBRYCH
29 - POPRAWNYCH
9 – NIEODPOWIEDNICH

Średnia szkoły wynosi 4,18.

Najlepsi czwartoklasiści:

klasa IVa śr.4,38
wychowawczyni Anna Minkina

Kita Katarzyna 5,13
Kozera Hanna 5,00
Kundera Adrianna 5,00
Skrzyniarz Katarzyna 5,00
Marcickiewicz Maria 4,88
Siudak Maria 4,88
Kaczmarczyk Bartosz 4,75
Osełka Piotr 4,75
Tutaj Wiktor 4,75

klasa IVb śr.4,47
wychowawczyni Agata Stec

Kulik Damian 5,12
Ogonowska Aleksandra 5,12
Antonkiewicz Paweł 5,00
Kobiałka Małgorzata 5,00
Matałowski Miłosz 4,88
Czechowicz Dawid 4,88
Barczyk Radosław 4,75
Lech Cyprian 4,75
Stapór Bartłomiej 4,75
Stępnik Klaudia 4,75

klasa IVc śr.4,28
wychowawczyni Anna Kaczyńska

Węgorzewska Barbara 5,37
Penkowski Maciej 4,88
Kopieniak Filip 4,75
Fidos Jacek 4,75
Pajączkowska Patrycja 4,75

klasa IVd śr.4,28
wychowawczyni Renata Maksymiuk

Krassowska Marta 5,25
Artaniak Paulina 5,00
Kowalska Gabriela 4,88
Dworzaczek Konrad 4,75
Miarka Martyna 4,75

Najlepsi piątoklasiści:

klasa Va śr.3,95
wychowawczyni Barbara Ozimirska

Ogonowski Damian 5,50
Bębenek Karina 5,50
Ramska Izabela 5,25
Patrzałek Michał 5,25
Połeć Katarzyna 5,13
Młynarczyk Daniel 4,88
Szymoniak Dominik 4,75
Karwat Rafał 4,75

klasa Vb śr.4,32
wychowawczyni Anna Trela

Wrzosek Patrycja 5,63
Niedziela Łukasz 5,25
Kubik Wojciech 5,13
Durło Szymon 5,13
Jaworski Alan 5,00
Słoń Anna 5,00
Maciąg Mirosław 4,75
Sylwar Tomasz 4,75
Trela Katarzyna 4,75
Poniewierska Agata 4,75

klasa Vc śr.4,16
wychowawczyni Katarzyna Szafraniec - Pytko

Kundera Martyna 5,38
Wójcicka Aleksandra 5,25
Chrząszcz Karol 5,13
Cedro Aleksandra 5,13
Sałek Jakub 4,75
Szafarczyk Adrianna 4,75
Snoch Sebastian 4,75
 

Najlepsi szóstoklasiści:

klasa VIa śr.4,14
wychowawczyni Ewa Sabatowska

Tomaszczyk Anna 5,22
Brelak Monika 5,11
Anczykowski Mateusz 5,11
Domagała Bartosz 5,11
Furmańczyk Jowita 5,00
Siemońska Olga 5,00
Smuga Adam 4,89
Lech Adrianna 4,89
Pięta Katarzyna 4,89
Paulina Rzędowska 4,76

klasa VIb śr.4,15
wychowawczyni Beata Gawęcka - Ajchel

Gulczuk Magdalena 5,78
Domagała Anna 5,44
Żak Olga 5,33
Piotrowska Paulina 5,00
Bednarski Filip 4,78

klasa VIc śr.3,86
wychowawczyni Grażyna Piotrowska Wolder

Adach Paulina 5,00
Pyk Paulina 4,89
Majkowski Marcin 4,89
Kochel Marcin 4,78
Płocka Dominika 4,78
Kmiecik Monika 4,78

Oto zestawienie graficzne:

 

 

Nasi koledzy brali udział w różnych konkursach przedmiotowych:

KONKURS HUMANISTYCZNY: „Na Parnasie w VI klasie”

Magdalena Gulczuk – kl VI b
Anna Domagała – kl.VI b
- zakwalifikowały się do III etapu

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY DLA KL. VI:

Mateusz Anczykowski – kl. VI a – zakwalifikował się do III etapu

MIEJSKI KONKURS PCK: „ALKOHOL KRADNIE WOLNOŚĆ”

Olga Żak –kl. VI b - wyróżnienie

ZWIERZĘTA ZNANE I NIEZNANE – MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZAK – Konkurs zorganizowany z biblioteką publiczną.

Nagrodzeni uczniowie z klas czwartych:
- Katarzyna Kita
- Karolina Cyrnek
- Karolina Strzelecka
- Miłosz Matałowski
- Damian Kubik
- Anna Dudzik
 

Uczniowie Wojciech Kubik – kl. V b i Damian Ogonowski – kl. Va reprezentowali naszą szkołę eliminacjach do Turnieju „Dzieciaki z klasą”
 

ZAWODY SPORTOWE:

Opiekunką drużyn jest Pani mgr Bożena Mrozińska

Mistrzostwa Kielc w Turnieju Stołowym Drużynowym dziewcząt:
II miejsce w eliminacjach, III miejsce w Finale Mistrzostw Kielc:
Anna Tomaszczyk – kl. VI a
Katarzyna Pięta – kl. VI a

Mistrzostwa Kielc w Turnieju Stołowym Drużynowym chłopców:
I miejsce w eliminacjach, III miejsce w Finale mistrzostw Kielc:
Rafał Skoczylas – kl. VI b
Jacek Fidecki – kl. IV a

AWANS OBYDWU DRUŻYN DO PÓŁFINAŁÓW WOJEWÓDZTWA

Międzyszkolny Turniej Zabaw Sprawnościowych „ PUCHAR KINDER DELICE”

II miejsce kl. IV–VI – Aleksandra Ogonowska IV b
Damian Kulik – IV b
Katarzyna Połeć – V a
Karina Bębenek – V a
Damian Ogonowski – V a
Michał Spadło – V a
Aleksandra Cedro – V c
Angelika Janik – VI a
Adrian Bednarski – IV d
Patryk Bednarski – V c
Bartłomiej Cedro – VI b
Barbara Węgorzewska – IV c

LEKKOATLETYKA
Opiekunkami drużyn są Panie: Lucyna Prędka i Bożena Młynarczyk

11 września 2004 r. – Sztafetowe biegi przełajowe z okazji otwarcia Stadionu Budowlani – uczniowie w składzie:
Roman Kaczmarczyk
Jakub Lewandowski
Bartosz Romaniec
Karol Ślęzak
Zajęli 7 miejsce w Kielcach.

1 października – Sztafetowe biegi przełajowe chłopców 10 x 1000m. Drużyna chłopców:
Tacij Marcin
Jakub Lewandowski
Michał Borecki
Bartek Romaniec
Dominik Borek
Karol Ślęzak
Kamil Zagórski
Patryk Bednarski
Adrian Bednarski
Dawid Syska
Zajęli V miejsce w Kielcach

25 października uczniowie klas I – VI SP wzięli udział w Turnieju Gier i Zabaw zajmując 4 miejsce w grupie.

W dniach: 23 września, 30 września, 7 października, 13 października – odbyła się runda jesienna „Czwartków” LA. Najlepszym wynikiem był skok wzwyż Dominika Borka, który wynikiem 1m 10 cm zajął III miejsce. Ogólnie naszą szkołę reprezentowało około 30 uczniów w różnych dyscyplinach.

W listopadzie uczniowie klas V-VI chłopców wzięli udział w rozgrywkach z mini piłki siatkowej zajmując III miejsce w grupie wiekowej. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” z ustalonymi szkołami: SP 28, SP 24, SP 1; SP Katolicka. Naszą szkołę reprezentowali:
Paweł Celebański
Patryk Bednarski
Marcin Chmielewski
Rafał Reć
Rafał Skoczylas
Tomasz Staniec
Jakub Lewandowski
Dominik Borek
Szymon Farbicki
Marcin Tacij
Marcin Jas

W styczniu 2005 – rozpoczęły się Szkolne Igrzyska Sportowe chłopców klas V-VI z piłki siatkowej.
Zakończenie rozgrywek nastąpi w lutym.

III miejsce w Kielcach w III Turnieju Rzucanki Siatkarskiej dziewcząt dla klas czwartych:
Opiekunką była Pani Bożena Młynarczyk:
Krassowska Marta – kl. IV c
Węgorzewska Barbara – kl. IV c
Stępnik Klaudia – IV b
Skrzyniarz Katarzyna – kl. IV
Marcickiewicz Maria – kl. IV a
Kita Katarzyna – kl. IV a
Pajączkowska Patrycja – kl. IV a
Kundera Adrianna – kl. IV a
Pizulska Dominika – kl. IV a

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt – VII miejsce w Kielcach:
Tomaszczyk Anna – kl. VI a
Pięta Katarzyna – kl. VI a
Wcisło Sylwia – kl. VI b
Janik Karolina – VI a
Wrzosek Patrycja – kl. V b
Hatys Marta – kl. VI b
Gulczuk Magda – kl. VI b
Lech Adrianna – kl. VI a
Brelak Monika – kl. VI a

Indywidualne biegi przełajowe chłopców:
Ślęzak Karol
Lewandowski Jakub
Borek Dominik

Udział dziewcząt w Turnieju Mini piłki siatkowej - IV miejsce w klasie

Pięta Katarzyna – kl. VI a
Wesołowska Alicja – kl. VI a
Tomaszcyk Anna – kl. VI a
Furmańczyk Jowita – kl. VI a
Kosowska Karolina – kl. VI a
Rzędowska Paulina – kl. VI a
Domagała Anna – kl. VI a
Piotrowska Paulina – kl. VI b
Wójcicka Aleksandra – kl. V c

I miejsce w Kielcach w piłce koszykowej klas V- VI. Opiekunem jest Pan Adam Wojtasik.
Skład drużyny:
Lewandowski Jakub
Romaniec Bartłomiej
Kosela Michał
Borecki Michał
Ślęzak Karol
Kaczmarczyk Roman
Barabach Marcin
Staniec Tomasz
Celebański Paweł
Karwat Rafał
Szymoniak Dominik

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy jeszcze większych sukcesów.
 

 

 

FrontPage image

webmaster :
Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 05.09.2006
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group

Kliknij  baner i zobacz
nasze statystyki


Licznik trafień