Strona główna

Nasza szkoła

Galeria fotografii

Archiwum

Napisz do nas...

Przetargi

Witamy na Szkolnym Portalu Informacyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Kielcach

Wspiera nas...

Pomoce naukowe

Język polski

Język angielski

Matematyka

Geografia

Fizyka i Astronomia

Chemia

Historia

Informatyka

Religia

Nauczanie zintegrowane

Kółka zainteresowań

Wyszukiwarki

Szukajcie,
a znajdziecie... nawet ściągi :-)

Testy

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Unia Europejska

Unijne ABC...

Szkolny Klub UE

 

Dla rodziców

Rekrutacja do szkół

Dni otwarte szkoły

Dysleksja

Gimnastyka korekcyjna

Poradnie

Narkomania

Pomoc najmłodszym

Rekrutacja do naszej szkoły

Warto wiedzieć

Jan Paweł II

Szanujmy tradycję

Znaj swoje prawa

Metody nauczania języków obcych

Szkoła XXI wieku?

Różności

Linkownia

Humor

Krzyżówki

Psychozabawy

Encyklopedie

Encyklopedia WIEM

Encyklopedia WP

 Internautica

Britannica

Wikipedia

Słowniki

Słowniki.onet.pl

Wielojęzykowy Słownik roślin

Ling.pl-multisłownik

Biblioteki

 

Podsumowanie pracy SU w roku szkolnym 2009/2010

W ostatnim tygodniu nauki Samorząd Uczniowski zorganizował apel z podsumowaniem pracy SU.

Na początku spotkania p. dyrektor Maria Dzierżak odczytała wyniki egzaminu gimnazjalnego i pogratulowała tym uczniom, którzy osiągnęli wynik powyżej 70%. Następnie opiekunki SU mgr Grażyna Błońska-Ćwięk i mgr Monika Łodej przedstawiły nowy skład uczniowski SU na rok szkolny 2010/2011, zostali nimi: Urszula Szczodra – kl. IIb, Wojciech Sidorowicz – kl. IId, Gierak Aleksandra – kl. IIa, Żywczyk Aleksandra – kl. Ia i Łukasz Olszewski – kl. Ia  Podziękowały również uczniom, którzy pracowali sumiennie przez cały rok szkolny, między innymi trzecioklasistkom: Iwonie Rudnickiej i Katarzynie Skrzyniarz oraz drugoklasistom: Urszuli Szczodrze, Wojciechowi Sidorowiczowi, Beacie Kowalskiej, Oldze Dziedzic i Michałowi Majkowskiemu.

Wręczono także dyplomy i wyróżnienia uczniom, którzy uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach zorganizowanych podczas Tygodnia Dnia Języka Polskiego w dniach 25-29 maja.

 

Wyniki Konkursu Recytatorskiego

I miejsce: Miłosz Matałowski, kl. III a, Urszula Szczodra, kl. II b, Paulina Artaniak, kl. III b

II miejsce: Andżelika Piwońska, kl. III c, Karolina Wojtasińska, kl. II d, Wojciech Sidorowicz, kl. II d, Michał Durlej, kl. II d

III miejsce: Katarzyna Choromańsksa, kl. II c, Magdalena Wąsowicz, kl. II c

 

Wyniki Konkursu Krasomówczego

I miejsce: Katarzyna Wiśniewska, kl. II a, Michał Durlej, kl. II c

II miejsce: Urszula Szczodra,  kl. II b, Tomasz Kos, kl. I b, Natan Wzorek, kl. III c

III miejsce: Agnieszka Potrzebowska, kl. III c, Wojciech Sidorowicz, kl. II d, Konrad Mazurczak, kl. III c, Maja Münnich, kl. II b, Dawid Czechowicz, kl. III a, Katarzyna Choromańska, kl. II c

 

Wyniki Konkursu na Najlepszego Polonistę Klas II:

I miejsce: Aleksandra Nadolna, kl. II d

II miejsce: Urszula Szczodra, kl. II b,

III miejsce: Katarzyna Wiśniewska, kl. II a

 

Laureaci konkursu na Najlepszego Polonistę klas I:

I miejsce - Agata Tomaszewska kl. I c

II miejsce - Tomasz Kos kl. I b

III miejsce - Bartosz Bednarski kl. I a

 

W drugiej części apelu przedstawiono wyniki głosowania uczniów na Statuetki TADZIO-2010, które co roku rozdawane są w różnych kategoriach dla nauczycieli szczególnie wyróżniających się w oczach uczniów. Wyniki głosowania były przedstawione w postaci prezentacji multimedialnej, przygotowanej przez mgr Barbarę Ozimirską. 

 Nagrodzonymi nauczycielami w poszczególnych kategoriach, zostali :

- Kategoria „Poczucie humoru”

Nominowani: mgr Andrzej Mróz, mgr Dariusz Świtalski, mgr Grażyna Błońska-Ćwięk

Tadzio'10: mgr Grażyna Błońska-Ćwięk

 

- Kategoria „Gołębie serce”

Nominowani: mgr Małgorzata Hajzral, mgr Maria Dzierżak, mgr Martyna Jandała

Tadzio'10: mgr Maria Dzierżak

 

- Kategoria „Pomocna dłoń”

Nominowani: mgr Małgorzata Hajzral, mgr Małgorzata Świtalska, mgr Barbara Michta

Tadzio'10: mgr Małgorzata Świtalska

 

- Kategoria „Świetny kumpel”

Nominowani: mgr Mirosław Waldon, mgr Monika Taszłow, mgr Agnieszka Merwart

Tadzio'10: mgr Mirosław Waldon

 

- Kategoria „Ostatni sprawiedliwy”

Nominowani: mgr Barbara Ozimirska, mgr Karol Wołczyk, mgr Małgorzata Hajzral

Tadzio'10: mgr Karol Wołczyk

 

 SUPERTADZIO 2010 -  mgr Małgorzata Hajzral

 

Wybierano również najsympatyczniejszych gimnazjalistów. W tym roku szkolnym uczniowie z poszczególnych klas typowali swojego ulubieńca. Wyróżnionym uczniom wręczono pamiątkowe medale z wygrawerowanym napisem „Wspaniały gimnazjalista”.

Zostali nimi:

1. Katarzyna Snoch - kl. Ia

2. Urszula Szczodra - kl. IIb

3. Sebastian Pietrala - kl. IIc

4. Iwona Rudnicka - kl. IIIa

5. Wojciech Sidorowicz - kl.IId

 

W dalszej części apelu zespól matm etyków nagrodził zdobywców I miejsc w Turnieju Matematycznym.  I tak w klasach I

I miejsce: Łukasz Kowalski – kl. Ic

II miejsce: Bartosz Bednarski – kl. Ia, Tomasz kos – kl. Ib,  Monika Iwańska – kl. Ia

III miejsce: Karol Stepień  - kl. Ia

W klasach II gimnazjum:

I miejsce: Karol Pyszczyński – kl. IIa,

Wyróżnienia:  Adrian Pierzak – kl. IIb, Bartosz Gołdziński – kl. IIb.

Wyróżniono także sportowców z klas trzecich gimnazjum, najwybitniejsi dostali piłki do koszykówki.

 

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

 

Mała galeria:

FrontPage image

Copyright (c) 2003-2006 Szkolny Portal Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Leszczyńska 8, 25-321 Kielce
Nadzór merytoryczny portalu prowadzi mgr
Barbara Ozimirska

Data ostatniej aktualizacji 30.06.2010
Strona optymalizowana w rozdzielczości 1024x768 dla IE 5.0 lub nowszych.
Protected by BOWI Group